test...
 
 
Ürünler
Barkodlu Teraziler
Fiyat Hesaplamalı Teraziler
Pazarcı Terazileri
Tartım Terazileri
Hassas Teraziler
Sayıcı Teraziler
Medikal Teraziler
Pos Kasa Terazileri
 

Kurumsal

 
Sektörünün önde gelen firmaları arasında yerini alan Murbay, 1990 yılında Gazcılar caddesinde adi ortaklık olarak faaliyetine başlamış olup,1993 yılında kurumsallık anlamında limited şirketi konumunu almıştır. Yaklaşık 25 yıldır Marmara bölgesinde üretim ve satış yapan firmaların çözüm ortağı haline gelmiştir. Murbay, deneyimli 30 personeli 14 araç filosu ile, başta Bursa olmak üzere, Marmara bölgesinde sektör liderliğine oturmuştur.
 
Murbay, market ekipmanları, elektronik terazi, baskül, yazar kasa, barkod otomasyon sistemleri, bilgisayar programları, jeneratör, et kıyma makineleri, klima, soğutucu ve derin dondurucular, market arabaları, para sayma makinelerini, laboratuar cihazları ve ekipmanlarını toptan-perakende satış ve sarf malzemeleri ile teknik destek konusunda tüm hizmetlerini en iyi şekilde sunmak amacıyla faaliyetine devam etmektedir.
 
Murbay, Türkiyede hızla büyümekte olarak market piyasasında İNTER marka POS yazarkasa bölge satıcılığını alarak, bölgede aktif hale gelmiştir. Kullanılan yazılım programlarına ilaveten, yazılım programı geliştirerek, barkodlu POS sistem konusunda adından sürekli söz ettirmeyi başarmıştır.
 
Murbay, yapmaya başladığı ithalat ile, Market arabaları, Para sayma makineleri, Vinç basküller, Vakum makinelerini, Salam Makinelerini, Kıyma Makinelerini, Hamur Makinelerini, Sıcak soğuk su sebillerini, SELES markası ile Türkiye pazarına girmeyi ve geniş bayi ağını kurmayı hedeflemektedir. Yurt dışından ithal edilen ürünleri Türkiye’ de satılan emsal ürünlere muadil olarak, aynı kaliteyi, daha ucuz fiyatlarla satmayı planlamaktadır.
 
Murbay, konusunda faaliyet gösteren firmalar arasında, seçici davranarak, dünya çapında söz sahibi olmuş firmaları büyük bir itina ile seçerek birlikte işbirliği yapmaktadır. Böylece, yüksek teknolojik gelişmeleri daha yakından takip etme imkanını yakalayarak, müşterilerimize değişimleri ve yenilikleri sunma imkanı bulmuştur..
 
Kaliteli hizmet ve kaliteli ürünler prensibinden asla ödün vermeyen Murbayın müşteri tatminini sağlayacak bir sistem hedeflediğini belirten ve bu amaç ve prensipler doğrultusunda, genişleyen bir satış ve teknik altyapı oluşturarak, müşterilerinin rahat alışveriş yapabilmeleri amacıyla Gazcılar Caddesindeki 600 metrekarelik satış, 250 metrekarelik satış sonrası teknik destek servisine ek olarak, 2008 yılı içerisinde Nilüfer Ticaret Merkezi’nde 850 metrekarelik satış mağazasını düzenleyerek orada da şube olarak faaliyete başlamıştır.