Misyon ve Vizyon

Misyon

Amacımız, hizmet verdiğimiz her alanda daima öncü ve en iyi yerde olan, tüketiciler tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı, kurallara saygılı, yaratıcı ve yenilikçi düşünen, en son teknolojiyi ürünlerine yansıtan, güven duyulan, daima referans olarak gösterilen bir firma olmayı sürdürmektir.

Bu amaçlara ulaşabilmek için ilkemiz, satış öncesi ve sonrası hizmetleri en kaliteli ve hızlı şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaya devam etmektir.

Amacımız, satışını yaptığımız tüm ürünlerde seçici davranarak öncü ve lider firmalarla çalışmaktır.

Tüketiciler tarafından tercih edilen en son teknolojiyi sunan, güven duyulan markalarla, ilgili ürünlerin teknik desteğini sağlamaktır.

Güven duyulan, daima referans olarak gösterilen bir firma özelliğini sürdürmektir.

Bu amaçlara ulaşabilmek için ilkemiz, müşteri memnuniyetini düşünerek, satış sonrası hizmetleri en hızlı ve en kaliteli şekilde yerine getirmektir.

Vizyon

Murbay Elektronik, hızlıdır, çağdaş olup, güvenlidir. Murbay çalışanları, müşterilerimizin ihtiyaçlarını, müşterilerimiz istemeden önce tespit ederek, hızlı,doğru ve akılcı bir şekilde sonuçlandır.

Müşterilerine değer verir, güleryüzlü davranarak hizmetlerinde sınır tanımazlar. 

Hedefleri doğrultusunda, teknolojiye ayak uydurmak amacıyla, eğitime önem veren, satılan ürünlerin kullanıcı eğitimini veren, işi organize eden, iletişim yeteneği güçlü, değişim ve yeniliklere açık tamamen profesyonel çalışan bir takım ruhu ile çalışma sergilemek, bizim yönetim tarzımızdır.

Misyon ve Vizyon