test...
 
 
Ürünler
Barkodlu Teraziler
Fiyat Hesaplamalı Teraziler
Pazarcı Terazileri
Tartım Terazileri
Hassas Teraziler
Sayıcı Teraziler
Medikal Teraziler
Pos Kasa Terazileri
 

Hizmetler

Otomasyon Hizmetleri:

Modern işletmeciliğin ve ticarette modernleşmenin gereği olan otomasyon, hemen her ölçekteki satış noktası için vazgeçilmez bir unsurdur. Perakende satış organizasyonları; mahallemizdeki bakkallardan başlayan, süper marketlerden, çok katlı mağazalardan, dağıtılmış mağaza zincirlerine uzanan ve temelde amacı son kullanıcıya mal satışını sağlamak olan kuruluşlar olarak tanımlanabilir. 

Bu kuruluşlarda amaç, az stokla bile stok sıkıntısı çekmeden malı uygun fiyata tüketiciye sunmaktır. Bu tip organizasyonlarda yapılan iş, bir stok yönetim sistemidir. Kuruluşun karı veya zararı, bu sistemin başarısına bağlıdır. Doğru malı, doğru zamanda, doğru adette, doğru fiyata almayı hedefleyen bu sistemin başarısı, işletmenin kullandığı yazılıma, cihaza ve en önemlisi “ hizmet veren firmanın desteğine ” bağlıdır.
 
Bu nedenle, kesin müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Murbay, müşterilerine her zaman kaliteli hizmet güvencesi ve desteği sunmuş olmaktan kıvanç duyar. Murbay, yetiştirdiği hizmet ve teknik personelleri ile gerek acil, gerekse gezici destek hizmeti sunmaktadır.

 

Gezici Servis:

Müşteri hizmetinde önemli bir adım olarak düşünülen ve hizmete konulan gezici servislerimiz müşterilerimizin adresinde bildirilen arızaların tamirini ya da yapılması gereken ayar ve bakımlarını yaparak müşterilerimizin sorunlarını daha kısa sürede gidermektedir. Gezici servis uygulaması Elektronik Servis teknisyeni personellerimizce her gün düzenli olarak uygulanmaktadır. Ayrıca, Gezici Satış Ekibimiz ise işyerinden çıkamayan müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır.